| anonim_4396 a întrebat:

Care este cuvantul vostru preferat? Si de ce la-ti ales?

Răspuns Câştigător
| Heron a răspuns:

Cuvântul meu preferat este "supravieţuire", adică asta facem în fiecare zi, supravieţuim, aceasta este viaţa noastră. Apropo, nu te lua după cei care te critică deoarece greşeşti când scrii, ei nu sunt mai buni.

8 răspunsuri:
| Noodlz a răspuns (pentru NOname):

De unde era sa stiu? Eu mi-am facut contul mai tarziu.

| NOname a răspuns (pentru Noodlz):

Nu ţi-am dat link-ul ca vreun apropo (ar fi şi culmea să nu se repete deloc întrebările), ci ca răspuns (găseşti răspunsul meu acolo) şi ca bonus: alte vreo sută de răspunsuri (să-ţi completezi "cercetările").

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cuvantul "analfabet". L-am ales vazand din ce in ce mai multe postari agramate, ca a ta. ("la-ti" ales? Hai, nu zau!)

| Noodlz a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Cateodata ma grabesc si nu pot sa tin cont de toate greselile.

| Ibrahimovic a răspuns:

L-ati*.
"sport" este cuvantul meu preferat! happy
De ce? Uite-asa, pentru ca e ceva de care depinde oricine si e una din cele mai importante activitati din viata mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexuta15 a răspuns:

Cuvantul "prieteni". Imi place foarte mult acest cuvant deoarece eu sunt o fire prietenoasa iar cel mai bun prieten, pentru mine, inseamna sora/fratele cu o alta mama :*