| GeorgeLezeu a întrebat:

Caut un metin2 privat care sa fie usor de jucat adica sa nu ceara iteme la upgrade, sa ai tot ce trebuie in magazin (inel de xp; papuci de viteza; mana care strange banii etc...) sa fie rate mari si sa se faca king si king 2 foarte simplu deci ceava foarte usor... Multumesc mult. Si inca ceva nu vreau din alea care se deschid prin aplicatia cu capul de sura, daca stiti la ce ma refer. unde cand se deschide scrie in chineza sau ce naiba ca nu imi merge ca eu am windows 7. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| kingiulian003 a răspuns:

MondialMt2 iti da lvl 90.cal armat, magi P, 500kkk, fara liteme la urgate, king 1, 2 la magazin, tot ce e la magazin(nu la playeri) e 0 yang

cresti la lvl 90 la caini pana la vreao 100 si dupa mergi la orci etc
(a da inca ceva ila inceput ai 20k dar creste HP-ul)max lvl 1500

(eu am 934)
bye bye mult noroc cu metinul big grin

7 răspunsuri:
| Nume a răspuns:

Metin2 seven-world

| KidOoNh a răspuns:

Metin2Fun incearcal numai bine FUndabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei kingiulian003 mie nu merge mondial imi da o eroare daca sti sa il instalez id meu este: hounter_gaby96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah tu ai cont peh mondial metin2

| GeorgeLezeu explică:

Kingiulian003 iti multumesc foarte mult, si celorlalti! am sa il incerc! suna bestial si daca te rog imi spui ce bonusuri de HP si critica intra? si in ce limba e?

| XMaxStarX a răspuns:

Cel mai tare server de Metin2 Hamachi!
Retele hamachi:MaxstarMetin2.1 pana la 2.10
Pass:123
Mc:5.59.64.86
Site:http://5.59.64.86
Owner:XMaxStarX
Online:24/24
Id: max_ionica@yahoo.com
Va asteptam pe server!;):P;))

| crissasuke a răspuns:

Ce minte ala cu mondialu e max lvl 250 si te cresti de la lvl 15 big grin