| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Ce parere aveti despre serialul "La Bloc" de pe Pro Cinema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzant.
Tipic convietuirii "la bloc" happy

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand erau noi episoadele alea, le urmaream pe Pro TV, si imi placeau. Eram destul de mic.
Pe Pro Cinema sunt reluari, si nu prea imi mai prac... Sunt prea 'la mintea cocosului'.

| Doarunaltutilizator explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Cam asa e dar spre deosebire de seriale precum Mondenii, Discote-K, Baronii, Un Show Pacatos si alte prostii ce le vezi la televiziunile din Romania serialul ala e chiar reusit dupa parerea mea.

| WaterDrop a răspuns:

Cam tras de par.

| aumih16 a răspuns:

Eu am copilarit cu el! bun serial! asa ceva astazi numai exista! era mai bun si decat panarama aia de trasnitii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l.am urmarit.Am dat, din intamplare, o data pe el si am vazut cateva scene, nu mi-a placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am urmarit ceva episoade din el, mi-a placut happy