| GeorgeMihai a întrebat:

De la un timp sunt foarte suparat.Ce pot face ca sa scap de suparare?

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Suparat sau ai o stare de tristete? Nu prea poti fi suparat continuu fiindca supararea e o stare activa intensa care nu poate rezista mult in timp. Evident daca ceva te-a suparat foarte tare si ai cazut intr-o stare negativa cel mai curand ai o depresie. Nu poti decat sa te calmezi in timp, cred ca poti vedea foarte bine aspectele pozitive din viata ta si sa lasi supararea sa se diminueze semnificativ.

| William a răspuns:

Vezi care e cauza si elimin-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste-ti un hobby.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elimina cauzasupararii sau diminueaz-o la maxim.

Iesi si distreaza-te, gasesteti un hobby...

| GeorgeMihai explică:

Am deja un hobby...producator de muzica si DJ