| YepIsSuspended a întrebat:

Eu am trei programe de editat poze, PhotoFiltre l-am avut primul, dupa aceea mi-am descarcat GIMP si ultima data PhotoShop, si nu stiu pe care sa il sterg, as vrea sa sterg unul dintre ele si nu ma pot desparti de niciunulsad. Care ati vrea sa il sterg?(P. S:Cine vrea un program dintre cele 3 poate sa lase id-ul.

Multumesc.

7 răspunsuri:
| frida0purple a răspuns:

Gimp sterge-l.
Photofiltre si photoshop sunt destul de bune.

| ingeras14 a răspuns:

Si eu zic tot GIMPbig grin.(P. S:id-u meu ii roxana. turdahee hee)

| SpikE a răspuns:

Gimp sa-l stergi ca nu-mi place numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimp sa l shergitongue. i d meu andrero@ymail.com. as vrea sa stiu de unde scot photoshop ca tot caut dar nu gasesc...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost foarte frumos primul progranwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.stergge GIMP. ul... mie mi se pare ca e cam greu sa lucrezi cu el...photofiltre,mie mi se pare cel mai usor din astea 3happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. mi si mie 1 programlove struck plzzz!