| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, la academia de politie are ceva daca porti ochelari, vreau raspunsuri sigure adica sunteti siguri ca nu are nimic sau sunteti siguri ca are ceva daca port ochelari?

3 răspunsuri:
| MeGustaaa a răspuns:

Nu cred ca ai voie pot sa ti se intample accidente cea mai buna solutie sunt lentilele de contact

| Ryuzaki a răspuns:

Ai voie cu ochelari, am vazut si alti gabori cu ochelari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi, ochelarii de soare nu sunt interzisi. Chiar sunt indicati. Pana si armata romana achizitioneaza ochelari de soare pentru militari.