| LostInDreams a întrebat:

Ma gandeam sa fac un clip in movie maker, pe melodia rihanna-te amo si sa pun si versuri strecurate peste imagini, insa nu stiu ce imagini sa adaptez la clipsad. Ma gandeam la poze cu personaje anime, sau la personaje deosebite cu flori, peisaje naturale, dar sa fie poze frumoase, spledinde. Puteti sa imi dati si mie idei pentru acest clip? Sau linq-uri cu imagini? mersi, dau si fundita daca vreti neaparatwinking

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

sad
nu prea suna bine mai ales partea cu anime! sad
de ce nu pui poze cu rihanna? fanii rihanna vor pune clipul la favorite si vei avea multe vizualizari!