| Babuta_Alin_1989 a întrebat:

Salut prieteni! Cu pot merge la mare daca nu am pe nimeni?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și ce-i? Îți poți face acolo, o mulțime prieteni, dacă ești sociabil. Dar, dacă te simți bine în singurătatea ta e ok. Tu ești cel care trebuie să fie fericit. Singurul dezavantaj e că nu împărțiți la doi, prețul cazării. În rest, nu ai de ce te teme. Ești băiat...

| Sofer a răspuns:

Nu ai prieteni/prietene cu care sa mergi? Sau mai bine te duci singur si te bagi cu fete pe acolo.

| Doub a răspuns:

Îţi iei o broască ţestoasă pe care o să o cheme Robin şi mergi cu Robin.

| R0R0 a răspuns:

Singur.

| Florentina9210 a răspuns:

Poti lua un verisor sau un prieten.