| Lariisucaaa a întrebat:

Sunt in clasa a -8-a si la sfarsitul anului as vrea sa ma mut in Scotia pentru a face liceul acolo. Daca ajung acolo, trebuie sa repet anul scolar? E mai usor liceul acolo? Conteaza rezultatele de la examene? Ma tem de examenul la matematica, si am foarte mari emotii.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In tarile unde lumea o duce bine cu banii si statul e mai corect cu cetatenii studiile sant mai usoare nu o sa te omori mult cu cartea la ei si vei trece cu usurinta la orice.