| anonim_4396 a întrebat:

A ti auzit si voi de la televizor că un băiat de 21 ani si a omorît bunica mătusa si un văr pentru niste bani? Suspectul criminalul, are 21 de ani, si este consumator de droguri, ar fi bine să stea pe viată in puscărie? Sau crede ti că după citiva ani va scăpa? Si a doua stire profesorul pedofil care a făcut sex cu 8 copii elevi de ai lui, cum de se ajunge ca un profesor care trebuie să invete copiii, îi abuzează sexual? Oamenii ăstia nu m ai trebuie lăsati liberi niciodată, sau castrat chimic.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ar trebuie, din pacate legislatia Romaniei e desul de permisiva

1 răspuns:
| Polaris a răspuns:

Ar trebui să fie castrați și oamenii care se uită la chestia asta cu atâta interes încât genul ăștia de știri a devenit cea mai populară formă de entertainment a societății contemporane. Ratingul lui pește prăjit.