| sefultau a întrebat:

am nevoie de niste bani falsi legali, nu cumpar nimic de ei, eu sunt la teatru si joc un scenariu... si am nevoie sa arunc bani in aer. eventual cumpar de la cineva care are. insa as dori sa para cat mai reali. pot fi dolari sau euro. orice.happy multumesc pentru gazduire TPU

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii tragi la xerox.

| sefultau explică (pentru mgtow):

Pai la xerox ies alb negru. inchiupuieti tu cum ar fi sa merg cu 1 bancnota de 100$ si una de 100 e... sa ii zic sa imi faca copii la un centru de copiat laughing

| mgtow a răspuns (pentru sefultau):

Fac si in culoare daca ii zici tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Falşi legali?
Curat murdar!

| sefultau explică (pentru anonim_4396):

Depinde de situatie!

| Andrei900Boss a răspuns:

Vrei sa faci banii falsii iti zic eu?

Trage la xerox adica la imprimanta Color cu xerox adica la imprimanta iti va trage banii adevaratii sa fie colorati casa fie adevaratii ca stralucesc banii adevaratii pune sclipicii daca stralucesc banii adevaratii foloseste si culorii ca sa fie mai adevaratii sper ca te-am ajutat daca folosesti xerox imprimanta color va iesii banii reali si coloratii? ca in mafia rusa? sau mafia italiana si pune intr-o folie care lipestii banii sa se usuce? foloseste imprimanta color adica xerox sclipicii si cam atat casa straluceasca banii cand puii la soare sa fie realii