| alin_9439 a întrebat:

azi am observat ca mai noi unii "utilizatori" facebook pot folosi "setare emoji" adica sa schimbe acel like enervant de la chat cu un alt emoji, am cautat si eu pe laptop dar nu am gasti, e doar pentru cei care folosesc facebook de pe andoird/iOS? Sau pot face setarea asta si de pe laptop?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Presupun că te referi când vorbeşti în privat, nu?
Dacă da, atunci '' e doar pentru cei care folosesc facebook de pe android/iOS '', mai exact ''Facebook Messenger''
Btw, uite şi pentru PC. https://www.messenger.com/

| alin_9439 explică (pentru deeeaqq):

Da, ma refer la chat privat, totusi daca setez cel emoji de le un android acea setare va ramane salvat sa si a ''contului'' gen daca intru pe acelasi cont pe care am setat emoji o sa ramana setat chair daca intru de pe un laptop nu?

| deeeaqq a răspuns (pentru alin_9439):

Da, o să rămână setat.

3 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

Ramane setat pana ce o sa-l schimbi iar