| Idkidk a întrebat:

Ce părere aveţi despre întrebările din categoria,, Dragoste & Sex,,?
Deci pe mine mă fac să rând unele. Mai era o întrebare pe Facebook de pe TPU : Dacă fac sex cu-n câine ce se întâmplă? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ma fac sa ma dau cu capul de pereti, copii de maxim 12 ani care n-au altceva mai bun de facut, din pacate sunt foarte intrebarile, deloc amuzante...

19 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Trolleala pe capul lor, dar si d-aia ieftina! Unele au haz, altele sunt prea idioate.

| R0R0 a răspuns:

Da, unele chiar sunt amuzante.
Ma mir ce le trece prin cap unora.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Sunt genii.rolling on the floor

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Cum sa nu? laughing

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Draga mea mă scoteai de pe locul 3 tongue rolling on the floor

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Te las sa il iei.
Nu ma intereseaza azi titlul de Campion.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

kiss Doamne, mersi. Desi nu o sa ajung campion.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Daca vrei, poti!
Bafta! kiss

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Mercii :*

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Cu placere! love struck

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Idkidk):

Oare chiar ce se intampla daca o fata face sex cu un Saint Bernard si acesta ejacu leaza sperma in vaginul ei? Cand termina cainele sexul raman inciotati 30-40 de minute?

| Idkidk explică (pentru corbulalbrosu):

Ahh, doar atât? Vreo 10 ore!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Idkidk):

Ce crezi ca acel catelus al tau ar reusi o astfel de performanta daca ar face-o cu tine? happy

| Idkidk explică (pentru corbulalbrosu):

Neehh.

| syd a răspuns:

Sunt foarte pertinente

| EneCristian a răspuns:

Atata timp cat esti anonim ai tupeu sa pui orice asa e internetul cine stie ce copii tasteaza acolo, oricum aia e.

| Paulvasile10 a răspuns:

Sau la intrebari penibile, daca se mastur-beaza cu o banana, ce pateste? ce sa pateasca? naste un palmier rolling on the floor)))

| Idkidk explică (pentru Paulvasile10):

rolling on the floor

| Paulvasile10 a răspuns (pentru Idkidk):

Asa e cand nu primesti educatie de la proprii parinti, indrugi numai aiureli...doamne,generatie de cacao