| Ibrahimovićć a întrebat:

Ce parere aveti despre jocurile de noroc? Dau funda la raspunsurile serioase! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

La pacanele nu am bagat niciodata si nu voi baga, mi se pare un risc prea mare, ma uit la multi cum ies pana afara si se imprumuta la tigani si nu castiga nimic, doar isi umfla datoriile. pokerul nu prea il consider joc de noroc, imi place si nici pariurile, daca stai sa urmaresti cateva echipe iti face o parere despre ce sunt capabile si ce nu. In cazino sunt o gramada de astfel de jocuri si multi merg sa se distreze, asta le place lor sa faca si atat timp cat sunt banii tai munciti poti sa faci ce vrei cu ei, problema e sa nu te imprumuti.

| Gabbriell a răspuns:

Risipa de bani.
Eu personal le consider o amagire.
Banii se fac muncind.