| anonim_4396 a întrebat:

dau funda! Dati.mi si mie niste melodii care sa te indrune sa continui, romanesti, si sa fie rap si hip hop!

3 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

Vescan - Spune Lumii. *feat. Blazon OneShot si Mahia B*

Vescan - One Life *feat. Bogdan Ioan*

Vescan - Caracter De Piatra (feat. DJ Wicked)

C.I.A Lupta cu tine
C.I.A. - Naihazz
C.I.A. - Satui de probleme
George Hora - Privesc inainte

Travie McCoy: Keep On Keeping On ft. Brendon Urie
Gym Class Heroes: Life Goes On
Snoop Dogg & Wiz Khalifa - Young, Wild and Free ft. Bruno Mars

https://www.google.ro/......https?/url

| Nicu999 a răspuns:

Cabron feat. Pacha Man & Jazzy Jo - Arata-le la toti B.U.G. Mafia - In Anii Ce Au Trecut B.U.G. Mafia - Inainte Sa Plec

| Cozmalau52 a răspuns:

B.U.G Mafia- cu talpile arse
C.I.A- Lupta cu tine
C.I.A- Satui de probleme
B.U.G Mafia- Sa cante trompetele ( pentru mine aceasta piesa este ceva de genu: du-te inainte pana cand o sa iti cante tropetele ca ai reusit )
Guess Who-manifest
Ombladon feat. Bitza - Jumatatea goala

Cam astea imi vin in minte acuma.