| anonim_4396 a întrebat:

Gata de luni vin căldurile, cum vă protejati de disconfortul termic care se anunță. Vine adevarata vară, caniculă.

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Hainute cat mai lejere si muuulta apa. iubesc caldura, abia astept sa vina cu adevarat love struck

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deschid usa autobuzului in timpul mersului ca sa nu ma traga curentul, am protectorul ala de plastic care ma inconjoara, uitate si tu la ce manuri avem sa nu aibe aer aconditionat :)) http://www.bus-bild.de/1024/rat-brasov-nr-738bv-79182.jpg

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristihappy
Ca si pana acum.
Hidratare maxima, mai putine plimbari in toiul zilei, mai bagam un ventilator si trece si caldura.
O seara bunahappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru caramela):

Pai si ăia care au serviciu, ce naiba sa facă, mor de cald? Ca la servici sefii nu i ti baga aer conditionat, zgîrcitii dracului.

| Fatamuntilor a răspuns:

Aici vara pica intr-o joi(nu se stie care)laughing
In casa e destul de racoare, ba chiar frigut, nu-mi fac probleme
E luna lui Cuptor, totusi.La iarna vom ravni dupa vara asta.

| raMLesS a răspuns:

Ştii cum mă protejez? Cu prezervativ, + că stau la TV şi mănânc biscuiţi laughing.

| MskDesign a răspuns:

Eu pana la +50 de grade C am rezistat.

| Croampa a răspuns:

Hei Cristi!
E vacanta asa ca nu prea ies din casa. Doar seara mai ies pe afara, restul timpului il petrec in casa! big grin

| Suck a răspuns:

Multa, multa bere rece.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai este bine sa stai in casa pe timpul zilei si cu geamurile inchise iar atunci cand iesi in oras sa porti un tricou de culoare deschisa.big grin

| dragodana a răspuns:

Salut! Beau multa apa, folosesc aer conditionat cu propulsie umana(=evantai), nu ies afara in orele de caldura maxima sau nu stau prea mult prin soare.Nu renunt la ochelari de soare nici iarna.

| vaporwave a răspuns:

Dorm toata ziua

| Ruxandra15 a răspuns:

Daca e nevoie sa ies din casa sa am capul acoperit ca mai si atrag soarele cu parul meu negru. Apa multa, haine subtiri deschise la culoare.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Apa multa, haine bumbac

Răspuns utilizator avertizat
| andreeaandra989 a răspuns:

Muuuuuulta apa si aerul conditionat la putere am doua de faptlaughing)

| AndRobert a răspuns:

Bine nu ma intereseaza ca e cald afara, ca merg la plaja, eu in fiecare fac baschet si stau numai in soare. laughing

| Noonehereyet a răspuns:

Stau in casa si dau aerul conditionat la maxim

| Magdalenaa987 a răspuns:

Apa, fructe, sa bei apa la temperatura camerei cel mai bine si sa eviti sa stai după-masa in caldura aia.