| iulianbalan a întrebat:

HTC one m8 sau LG g3?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Dintre cele două, cum zicea si tipul de mai sus, HTC vine cu niște lucruri în plus.

Dacă aș fi în locul tău, mi-aș luat LG G2. E mult mai ieftin, specificațiile sunt aproape la fel, iar bateria ține mult mai mult decât cele două. (după cum reiese din specificații și după cum am văzut în realitate)
Oricum, ce depășește Quad, 2 GB RAM și 12mpx sunt fițe. Nu ai ce să faci cu un Samsung Galaxy S7, de exemplu.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mai pune 200 lei și ia G4, am și eu și merită din plin, sunt diferențe enorme între G4 Și celelalte 2. (am avut și g3 și știu ce zic)

| oglindasultanului a răspuns:

Doar LG, clar rolling on the floor

| Demi00 a răspuns:

M8 daca vrei ceva mai diferit.
2 camere pe spate si boxele de la beats ii dau un + fata de g3