| Luiz369 a întrebat:

ma plictisesc si as vrea sa aud ceva amuzant ce vi s-a intamplat happy.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Am calcat o babă pe picior in troleibuz si i-a iesit picioru din pantof. S-a uitat urat la mine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce am ieşit de la ore, vorbeam cu o colegă despre cât de drăguţ şi frumos este noul prof de română. Şi fix atunci a trecut el.
De ce lucrurile rele se întâmplă oamenilor buni? sad

| lovemeoana a răspuns:

Arunca o privire aici, sa nu te mai plictisesti happy blogul-unei-pustoaice-rebele.blogspot.ro

| Sieb a răspuns:

Te-ai distrat de te plictiseşti acum laughing o fază amuzantă de azi: mă holbam la tablă şi pentru o secundă atenţia mea s-a îndreptat spre degetul meu şi am constatat: era gol!