| anonim_4396 a întrebat:

pe fetele care servesc la Mec donald s nu le dor picioarele? Sa le intreb daca vor masaj? Mersi.

Răspuns Câştigător
| NaomyTommy a răspuns:

Depinde de cati clienti au. Daca sunt multi stau mereu in picioare si normal ca le dor le poti intreba si le poti lasa un nr de telefon. Succes!

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man fetele alea merita tot respectul muncesc din greu, unele fac sex pe banii sau web chat, respecta-le

| Fatamuntilor a răspuns:

Cu siguranta Probabil poarta incaltaminte comoda.Si DA cred ca le-ar prinde bine un masaj!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Saracutele, sigur le dor, desii am vazut ca nu poartă tocuri.

| aXy99 a răspuns:

Ar fi putin ciudat sa le intrebi asta, dar poate iti iese. Merita sa incerci.

| Seba2013 a răspuns:

Poti sa fi sigur ca le dor.
Cat timp sunt acolo, baga FAST.
Lucreaza jumatete de zi, nu o zi intreaga.

Eu am 2 prietene care lucreaza la Mac Donald's.

Daca stai sa te gandesti, ca stau jumate de zi, nu prea ar trebui sa le doara.
Dar la viteza cu care se lucreaza acolo, este ca si cum ar face o zi intreaga.
Deci totusi cred ca le dor, eu chiar le vad obosite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce idee buna, puteai sa pui intrebarea la cauze nobile. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt total de acord cu NoamyTommy ♥♥♥ ♀

| Ruxandra15 a răspuns:

Cum sa porti tocuri daca stai 12 ore numai in picioare? Ele stau jos doar acasa. Daca mai stau si peste program vai si amar de ele. Le bate si logica, eu inteleg ca e obositor sa stai in picioare dar macar fi atent la omul care comanda ceva, ca nu i-am cerut mare lucru un Mc Puisor cu mai multi castraveti. Ea ma intreaba, si ce vrei de fapt? Cred ca o strangeau papucii

| Danzell a răspuns (pentru Ruxandra15):

Ma scuzi da nu stii cum functioneaza fast-foodurile(McDonalds nu este restaurant). aia din spate de la bucatarie respecta o reteta standardizata. nu exista "special order". ce vrei tu sunt fite si figuri.nu cred ca stii nici cum e sa lucrezi in asa mediu. pur si simplu te rupe in doua.

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Danzell):

Nu stiu nu? Femeie gravida in 7 luni sta in fata casei ca proasta pentru ce? 1000 de lei? Noroc cu bacsisul ca ar murii de foame.

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Danzell):

Fast-food este tot un tip de restaurant, sau tu iti imaginezi restaurantul loc in care ti se aduce meniu la masa. Sa stii ca exista fast fooduri la care te asezi la masa si iti aduce meniu.

| Danzell a răspuns (pentru Ruxandra15):

Fast food= mancare produsa rapid, in serie. standardizat.cei care lucreaza in industrie nu pun egal intre fastfood si restaurant. pentru ca mancarea fastfood este de proasta calitate. si aici vorbesc nu numai de mec ci si de kfc, burgerking sau care naiba mai sunt.la Mcdonalds nu exista bacsis. bacsisul se da pentru un service bun prestat de ospatar. cum la mec nu exista ospatari...trage concluzia.am trecut de o facultate, si lucrez inca din liceu in industria ospitaliera asa ca mai stiu si eu o chestie doua. dar acum na daca zici tu ca asa e... no comment.

| Silvia93 a răspuns:

Intai consulta un medic.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Silvia93):

De ce?

| Silvia93 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Iar problema asta cu picioarele laughing)))))))

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Silvia93):

Iarlaughing ce sa fac.

| MorganaM a răspuns:

Ma gandesc ca le dor picioarele,,, sa stea atata in picioare! sad

Răspuns utilizator avertizat
| BBiiiaa a răspuns:

Ei, unde ca s-a gandit cineva si la ele! laughing

| andreeaandra989 a răspuns:

În primul dând da le dor picioarele, dar au și o pauză de masa... Care este din partea casei cred. Mă rog, zi daca vrdi să fi refuzat intreabawinking

| ancaelena24 a răspuns:

Draguta idee, doar daca nu esti un troll, dar chiar s-asa ma bucur ca exista un suflet cald care vegheza asupra linistii si bunastarii....chelneritelor de la MC big grin laughing) big grin laughing)

| Sanzi2002 a răspuns:

Cred,eu am o prietena care lucreaza la mec in Anglia si sta acolo 9ore pe zi. Poarta incaltaminte comoda dar se misca de colo-colo.