| cally a întrebat:

stie careva jocuri ca si DayZ the forest sau 7 ways to die? Sa ai o lume mare de explorat in care sa supravietuiesti...dau funda la cine raspunde primul'

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Far Cry 3.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau Skyrim. e imens, pana ajungi macar la un nivel 5-10 sa nu te puna pacatu" sa te aventurezi prea mult ca primul gigant sau dragon te face tantadari laughing, a trebuit sa mor de vreo 15 ori sa ma potolesc

| cally explică (pentru anonim_4396):

Skyrim m-am jucat mult laughing de vreo 2 ani cred ca ma joc...si nu aveam problemme ca puteamma sa omor dragoni si giganti simplu...primu dragon l-am omorat prima oara la misiunea aia cu turnu ala distrus din prima si dupa cateva misiuni am descoperit codurile si am terminat jocu.L-am omorat pe alduin si l-am trimis inapoi in Sovengarde.Am ajuns si varcolac si mi-am luat toate trei dlc-urile.Plus moduri dee pe skyrim Nexuswinking deci alt joc imi traba' big grin