| anonim_4396 a întrebat:

vă place Master Chef? A ti dorii să participati?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Emisiunea ar fi interesanta daca juriul nu s-ar comporta isteric, aruncand mancarea pe jos, timp in care sunt oameni care n-au ce sa puna pe masa si flamanzesc.
Sa presupunem ca, mancarea nu este asa savuroasa cum ar fi trebuit dar, asta nu da dreptul juriului s-o arunce pe jos, este cea mai necivilizata reactie pe care o poti vedea la o emisiune, care ar trebui sa aiba caracterul de informare pentru cine se uita si de competitie pentru cei care participa la concursul respectiv.
Mancarea respectiva ar trebui stransa si donata la cantinele saracilor si sunt convinsa ca, cineva s-ar bucura de ea.
Eu, gatesc acasa dar n-as participa la un asemenea concurs unde, cei care sunt respinsi, sunt insultati de cei ce se cred zeii bucatarilor.
Interesanta intrebare, chiar ma gandeam sa-mi spun oful in legatura cu aceasta emisiune.
Un gand bun si multa sanatate si un Paste fericit tie Cristi si tuturor userilor TPU.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, as participa intro emisiune gen camionagii ghetari sau camionagii prin America care merg cu 9 remorci dupa ei si daca raman trasi pe dreapta asteapta cateva saptamani sa vina serviciul tehnic dupa ei.

| Bacemi a răspuns:

Imi place emisiunea dar nu as face fata sub nicio forma rigorilor de acolo.
Nu lucrez asa bine sub termene limita in primul rand.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristi!
Imi place, cel putin acest sezon nou parca este un pic altfel si imi place, cat despre participare..hmm..nu sunt mereu master chef la mine acasa? nu imi permite sanatatea sa ma duc si plus de asta, c red ca nu mai stau atat de bine cu nervii sa le vad mtrele acre ale juratilor.
O zi bunahappy

| Pricked a răspuns:

Nu-mi place.
Dar, dac-aş participa, ştii ce-aş găti? Cartofi prăjiţi.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ma uit din cand in cand. deabi fac niste cartofi prajiti, asa ca nu... daca ar accepta un cocktail poate as participa

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu-mi place si n-as participa deoarece nu stiu sa gatesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Am urmarit o singura si singura data emisiunea.
Cat despre participare, sa fiu sincera n-as participa, deoarece nu-mi place atitudinea juriului fata de participanti!
Te pup!

| Madayna a răspuns:

Imi place emisiunea dar nu as participa pentru ca nu ma pricep foarte bine la gatit.

| TOOL a răspuns:

Mie mi-ar placea sa particip la o astfel de emisiune numa, doua probleme nu am 18 ani, si nu stiu sa gatesclaughing

| piticelm a răspuns:

Da,imi place foarte mult, dar mi-ar fi frica sa particip la cum tipa nebunii aia laughing Insa este de inteles, nu tipa degeaba, chiar stiu ce fac oamenii.

| FelixDilanMen a răspuns:

Imi place emisiunea, dar nu as vrea sa particip din cauza juriului care are o atitudinea foarte rea fata de participanti