| Idkidk a întrebat:

Vouă vă plac serialele?

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de seraial, cand eram mic vedeam farmece, pasiuni etc dar acuma numai am rabdare

| Drimmero a răspuns:

Nu am stat eu sa urmaresc seriale, nu prea am timp de nimic, dar as urmari! Eu mai mult urmaresc serii de filme sau filme si atat!

| Drimmero a răspuns:

Ca tot este vorba de filme/seriale, ai vazut Project x? Caterinca de film!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Nu prea mă uit la filme. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Uita-te macar la filmul asta, caterinca de film, American Pie ai vazut, scary movie? Pe filmele astea a ''crescut'' toata lumearolling on the floor

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Americam Pie, cum să nu? happy

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Inca mai caut filme in genul ala, toata seria lor a fost favorita mea in ce priveste comedia, cat as cauta eu filme de genul, tot nu as da de ceva mai 'reusit'!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

O să găseşti tu!

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Care e genul tau preferat al filmelor?

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Horror / Comedie / De familie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur. Doar ca nu am timp de ele sad

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

A intrat Bobo big grin

| Drimmero a răspuns (pentru DoarBogdan):

Bogdan? Ti-am vazut felicitarea, ti-am trimis si eu una, dar nu cred ca ti-a aparut, in caz ca n-a aparut, sunt de acord cu ceea ce ziceai, cu cea mai mare placere!

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Bogdanel! big grin Ce faci ma, baiatule?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

La bunici. Fara net laughing sufar laughing tu?

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Iauzi. Ce ''bine'' o fi de tine laughing Eu ma uit la film..plictiseala mare. Astept ziua de maine...''feeling nervous''

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Cum asa? Si da tare bine e de mine. Am net de pe terasa si e frig laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

E frigut pentru tine? aww, how sweet. laughing Da, este..astazi cand am iesit de la sala, exact pe drumul pe care o luam de obicei, ''ceva'' m-a pus sa o iau pe altul. Cand, ce sa vezi..fostul meu iubit ( cu care am ramas in relatii bune ) mi-a taiat calea. Eu cand l-am vazut, m-a faceam ca ma joc pe telefon, m-a uitam cu coada ochiului, cand il vad venind spre mine, zambind. ''buna Flori'', ce mai faci''. Eu ''buna, bine''. Voia sa mai stau de vorba dar pierdeam autobuzul. Asa ca maine, ne vom intalni din nou, am stabilit locul. I-am zis ca voi lua urmatorul autobuz..deoarece vreau sa mai stau cu el.l-am judecat gresit intr-un fel. Desi, l-am ''refuzat'' si pe el, nu m-a jignit, cum au facut-o altii, si de aceea, am preferat sa pastrez legatura. Am emotii, sincer..asa ca wish me good luck!

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Îţi urez succes!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Multumesc, fetita!

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Cu plăcere, leoaica! smug

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Ce imi place cand imi zici asa. smug

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

smug

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Done! Stii tu ce ai de facutwinking

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

E naspa ca peste un an jumate, pleaca din oras, in Armata! Hai si tu cu noi! smug

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Cu voi? Pai ce cauti tu acolo laughing Si m-ar bate gandul.

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ma duc cu el. Glumesc laughing doar el se duce. Eu m-am referit sa vii cu noi in oras. Sa stii ca nu are fi rea ideea pentru tine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Inrolare clarwinking

| gemeni6226 a răspuns:

Da,mereu am avut seriale preferate.Momentan cel mai mult imi place Sex and the city.

| syd a răspuns:

Nu

| Aberdeen a răspuns:

Sunt înnebunită după ele! big grin După unele...

| FataȘarpe a răspuns:

Sunt un pier-de-vara. Serialele sunt viata mea.

posibil sa ajund un homeless prin Chicago candva.