| iulianbalan a întrebat:

vreau sa stiu si eu ceva, procesoarele sunt universale indiferent ca sunt pentru pc sau laptop? http://olx.ro/oferta/laptop-acer-aspire-7540g-ID5zaXY.ht ml adica pentru laptop-ul asta cat m-ar costa sau de unde pot lua un procesor mai mare?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Procesoarele nu sunt universale nici numai pentru pc-uri dar si pentru laptopuri... happy apoi la laptopuri procesoarele sunt mai mici ca dimensiune dar ca sa stii nici nu se pot schimba la laptopuri, nici procesor, nici placa video! Astea se pot schimba impreuna cu placa de baza!