| Alexandra4500 a întrebat:

Va plac zilele ploioase si mohorate?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cam da, cum sufar de sensibilitate la lumina, uite anul trecut cum din octombrie a fost noros eu mam bucurat ca nu m-a durut ochii, dar desigur ca imi place sa vad soarele pe cer, si ploaia e buna desigur

| Doub a răspuns:

Nu.

| gemeni6226 a răspuns:

Da,dar nu in exces.Sa fie vreo 2-3 zile mohorite si pe urma 2-3 cu soare.Dar dupa buletinul meteorologic vor fi 2 saptamini mohorite in snur.Si asta e prea mult.

| AirănMeidăn a răspuns:

mai mult decat alea insorite oricum

| Sociopat a răspuns:

Da. Atunci sunt cel mai plin de viata.

| Deaad a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

la nebunie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac dar nici nu ma deranjeaza. am vazut ca multi se "simt prost" cand sunt zile de genul. de ce, ei stiu

| BlackArt333 a răspuns:

Yes! Daca ar fi o furtuna asa mare incat sa inunde strazile si sa se inchida scoliile, le-as iubi! *-*

| Alexandra4500 explică (pentru BlackArt333):

laughing Asa de mult iubesti scoala

| 7octombrie a răspuns:

Da, deoarece ma retrag in liniste si de obicei imi limpezesc mintea, gandurile, ma linistesc atat fizic cat si psihic!

| Alexandra4500 explică (pentru 7octombrie):

Acelasi efect are si pentru mine.

| melkittenqueen a răspuns:

Le ador, sunt geniale. Sunt zilele perfecte pentru citit si dormit.

| Alexandra4500 explică (pentru melkittenqueen):

In special pentru dormit happy