| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Voi ascultati melodiile lui Carlas Dreams?
Ce parere aveti despre el? Eu nu stiu mai nimic despre el am auzit de el de putin timp stiu doar ca e ala care a scris piesa heroina.

23 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mie imi place.

| RAY a răspuns:

Cateva piese, nu il cunosc nu ma pot pronunta

| Drimmero a răspuns:

Are melodii frumoase, dar prea vrea sa iasa in evidenta cu masca aia, fite si figuri, pe cand toti cantaretii canta normal si fara retineri, pe el il vezi doar cu masca aia.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Ala de cat timp canta?

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Habar nu am, are cativa ani oricum.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da le ascult. Unele imi plac, altele nu happy

PS: El e Fuego.

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Nu e Fuego pe asta ai luat-o de la episodul ala din In Puii Mei.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Ba el e...

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

De unde a pornit chestia asta cum ca el ar fi?
De unde stii tu?
Doar pentru ca ai vazut la In Puii Mei asta?
Dovedeste chiar sunt curios.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Sper ca nu ai crezut macar 1% ca vorbeam serios laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Nu credeam ca vorbeai serios man dar totusi cine o fii oare?
Poate e doar un tip oarecare si de ce prefera sa fie asa anonim incat nu isi foloseste numele adevarat si poarta masca?

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Si serios acum Fuego?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Suna misto happy

| J0B0MAT a răspuns:

Oameni buni, e Eroina, zisă şi Sub pielea mea.

| Florentina9210 a răspuns:

Arata ok la corp, are melodii faine doar ca fata, nu stiu de ce si-o ascunde.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Florentina9210):

Poate vrea sa para mai misterios.Cine stie.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Si ii reuseste.

| Deaad a răspuns:

Lasa porcariile astea comerciale.Au ajuns de tot cacatul la fel ca toti cei care se vand pentru bani.
Uite melodii vechi de Carlas Dreams, in rusa:
https://www.youtube.com/watch?v=gqR1MXRnw4c&list=PL6FE36CA14B10A46B&index=3

https://www.youtube.com/......tps?/watch

| Doarunaltutilizator explică (pentru Deaad):

Ala vine din Rusia?

| Deaad a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Vine din Moldova.Se stie ca in Moldova majoritatea stiu si rusa...

| Doarunaltutilizator explică (pentru Deaad):

Asa e in Moldova se vorbeste rusa dar si romana.

| syd a răspuns:

Nu-mi place

| IAmTheLegendary a răspuns:

"heroina" Acel H este doar # pentru eroina pe care il reprezinta acel tip din videoclip... Si da, imi place Carla`s vise, pentru ca are niste melodii foarte frumoase, cum ar fi: "Sub pielea mea #eroina", "Te rog", "Unde", "Aripile", "Acele" "suna-ma", printre care imi plac: "Aripile" "Suna-ma" "Acele" "Te rog" si "Sub pielea mea #eroina"!