| Shelovesya a întrebat:

Salutare ce inseamna pentru voi dragoste(iubirea) dau fundita?

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Un sentiment love struck

| AddaXD a răspuns:

Pentru mine iubirea este sentimentul frumos care te face sa te atasezi foarte mult de o persoana. Iubirea este ceea ce iti goleste mintea si te face sa te simti intr-un mod total diferit. Ea iti da sansa sa oferi cuiva inima ta avand incredere ca acea persoana nu ti-o va distruge. Multe statusuri despre iubire reprezinta cu adevar acest sentiment.

Iubirea = jocul care se joaca in 2 si ambii castiga

Parerea mea este ca pentru dragoste/iubire nu poate exista o definitie clara, fiecare o percepe in felul lui happy

| alexchiric a răspuns:

Ceva special care nu se poate descrie ci doar simti