| storm a întrebat:

Salutare.Cine imi face si mie o scurtä descriere a siteului? happy

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Poftim aici http://translate.google.com/....../translate

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Buna si BUN VENIT! happy
.deci: TPU este un site care a fost creat special pentru a ne ajuta semeni si a le raspunde la intrabarile si nelamurile care ii framanta. sa-ti spun mai clar cand a fost creat nu pot pentru ca si eu sunt "mai noua" tongue
aici poti pune intrebari la care nu gasesti raspunsurile... poti afla noutati de care poate inca nu ai avut timp sa afli :d, poti ajuta la randul tau un user cu un raspuns folositor la intrebarea care a postat-o...si mai important iti poti face prieteniwinking.
bun...asadar pentru intrebari avem categoriile in care trebuiesc incadrate intrebarile dupa caz... ex o intrebare pusa legata despre sex va fi incadrata la categoria "dragoste si sex"... cele lagate de sanatete vor fi puse in categoria "sanatate" ...si lista continua.
la categoria "trivia/amuzante" putem poste intrebari amuzante si glume.
rolul tau pe acest site este asa cum de asemenea este si al nostru: de ai ajuta pe ceilalti useri care ne cer o parere sau chiar ne cer ajutorul.
cu cat mai multe raspunsuri bune, folositoare sau inteligente dai cu atat mai multe puncte castigi :d...si binenteles si tu poti acorda puncte celorlalti useri in functie de parerea ta fata de raspunsul care l-au dathee hee
premiul care il poti acorda celui mai folositor raspuns care ti-s-a dat este reprezentat de "vestita" "fundita" happy :d...aceasta fundita o poti gasi sub fiecare raspuns la intrebarea care ai postat-o... ea este de culoare gri dar cand treci cu cursoru peste ea devina rosie... daca dai click pe ea iti va fi ceruta aprobarea si fundita este acordata. de asemenea la randul tau vei primi "fundite " in functie de raspunsurile care le dai. big grin
asadar aceasta este prezentarea site-ului
era sa uit: este bine sa stii de altfel ca nu este admis "facerea temelor" pe site
nu jignim si nu suntem jignitii happy
ne imprietenim cu toti ceilalti useri si in ii respectam pe toti in aceeasi masura ( ca sa fim respectati la randul nostru) ...cam asta a fost! tongue
eu iti urez inca o data bun venit si sper sa ramai cu noi cat mai mult timp! pup

ps: ca tot am fost asa draguta merit si o whistling fundita? big grinhee hee