| Alex_Alex_1986_0X7U a întrebat:

Salutare cum as putea face mai multi abonati pe YouTube?
Am cam putini si vreau sa fac si eu mai multi. Daca as strange peste 100 de abonati as fii fericit. cel mai bun rasp primeste FUNDA!
Aici aveti canalul meu : https://www.youtube.com/channel/UCUtkAN3L37aC6_NGVqYCw5A daca fac mai multi abonati voi da conturi premium minecraft tuturor dar sa-mi lase skype-ul!

Răspuns Câştigător
| alexutzu11100 a răspuns:

1.fa mai multe videoclipuri, dar si atractive(gaming de exemplu)
2. spune-le si prietenilor tai sa dea share la canal si la videoclipuri.
3.incearca sa faci videoclipuri cu alti gameri (IHATEPINK, xSlayder, iRaphahell etc)
4.incearca sa creezi o pagina pe facebook (ceva asemanator cu canalul de Youtube)
sper ca te-am ajutat.

| Alex_Alex_1986_0X7U explică (pentru alexutzu11100):

Ms m-ai ajutat foarte mult a mers acum am ceva mai multi abonati!

1 răspuns: