| KillMePlease a întrebat:

Salutare, pamantenilor!
Care este viata voastra in acest moment? laughing))
Ba, aveti o intamplare pe care o ascundeti si ati putea fi pedepsiti daca ar stii cineva de ea?laughing
Daca da, care e?laughing

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mna,daca ar afla politia ca am facut susu pe bancile din fata marketului laughing cred ca as imbulinao, mai rau ar fi de ar afla ca am facut si pe interfonul unui bloc langa un parc micut pentru copii laughing Si nici macar nu am o scuza buna, amici mei erau manga, dar eu eram treaz laughing Insa, cand intri in hora joci blushing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pai, viata mea e ok, cum a fost si pana acum.
Am stat putin sa ma gadesc la ce intamplare as putea ascunde, dar nu gasesc niciuna. Nu am facut chestii atat de naspa incat sa nu le spun. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.O viață nașpa.
2.Da, multe...
3.Secret.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

1.Naspa ca-i naspa...sad
2...D'acord cu tine! laughing
3.Se mai intampla si d'astea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare si tie, pamantean sau extraterestru!
Viata mea in acest moment este oribila dar traiesc cu speranta ca voi putea sa o schimb in viitorul nu chiar atat de apropiat.
Probabil daca ai mei ar stii ca fumez m-ar dezmosteni dar putin imi pasa de asta sau de ce cred ei despre mine in momentul de fata.

| KraddyQ a răspuns:

1. E acceptabila
2.Da, puscarie
3. Legaleee laughing