| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare TPU-tisti.
Am vizionat recent un clip de al unui youtuber roman la care ma uit de obicei si uitati cum este,el nu are foarte multi abonati si vrea sa renunte,ce parere aveti? credeti ca se pricepe la ceea ce face? eu zic ca da, adica imi plac subiectele pe care le discuta totusi.
https://www.youtube.com/watch?v=s9emnhw59Z4

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Sincer, palpitant nu este, dar e cat de cat acceptabil daca te plictisești. In schimb nu vad de ce sa renunți, atât timp cat îți place ce faci. Nu trebuie sa te dai bătut, daca nu ai vizualizari, cate ți-ai dori, pentru toate este un început happy

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Încă un cerşetor de like-uri? Cât de original!

| Doarunaltutilizator explică (pentru NOname):

Abia daca primeste 50 dar vrea sa vada sustinerea de la fani prin acele likeuri si vizionari.

| NOname a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Păi, să le merite! Da' aşa, să se penibilizeze, cerşind atenţie şi like-uri pentru penibilităţi, e penibil. Plus, mai e şi promovat de alţii ca el.
De la mine aveţi dislike. V-aş da şi o duzină, dacă aş putea.

| Doarunaltutilizator explică (pentru NOname):

Pai eu zic ca le merita totusi eu sunt de parere ca face o treaba destul de buna dar stiu ca pare cam insistent cand cere like, share, subscribe dar are 850 de abonati totusi vrea ca canalul lui sa creasca ca il are de 4 luni.

| Doarunaltutilizator explică (pentru NOname):

Si totusi altii nu stiu sa aprecieze ce este bun cu adevarat, tipi ca nelson Mondialu sau Zappy TV au multi abonati si aia spun numai tampenii si unuk dintre ei are deja peste 100.000 de abonati(Zappy)care mai face si caterinca ieftina pe seama alora care pun intrebari stupide pe TPU.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu il compara cu Codrinel, Codrin Bradea e la ora actuala in top 2-3 youtuberi din Romania, sa fim seriosi. Pe Echo il stiu personal, si stiu ca baietii fac treaba buna!

| KodrutZ a răspuns:

Mdah, un luzar care se uita dupa numarul de vizualizari. Am oprit clipul cand a zis "in ***". O mai da si pe romgleza.

| Drimmero a răspuns:

Mic copil pe langa mai marii lui!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Adevarat totusi.
Zaiafet,TOP OPT,Satira Romaneasca,Atentie Cad Mere, Maxsialtele, Selly, Codrin Bradea, Mikey Has si alti sunt cu mult inaintea lui dar si el face o treaba buna.

| RainmakerX a răspuns:

Nu mi se pare fenomenal.

Este okay dar sunt multi altii care i-au luat deja fata. Este foarte greu sa mai avanseze cu asa concurenta.

Oricum... el macar a trecut de 800 subscriberi *eu m-am oprit la 250*

| TrăieşteClipa a răspuns:

Tipul este simpatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te invata ala sa nu mai folosesti scarba asta de apelativ "TPU-IST ", SUNA CA DRACU.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Ai mancat un "t" este TPU-tist.