| andrey2012 a întrebat:

Salutare. Voi ce perere aveti despre tatuaje? Vedeam zilele trecute un batranel cam de vreo 60 si ceva de ani care avea un tatuaj pe mana dreapta insa nu se mai cunostea ce era desenat, pentru ca pielea normal, imbatranise.Sincer,nu mi-a placut si chiar daca poate in viata de zi cu zi era o persoana normala, mie, la prima vedere mi-a lasat o imagine destul de nasoala.Acuma,inteleg ca daca iti faci un tatuaj, ramane ok pentru o vreme, dar oare nu te gandesti ca mai si imbatranesti avand in vedere faptul ca odata facute nu se mai pot sterge? Nu mai spun de cei care au corpul acoperit de tatuaje in proportie de 85%. Pe aceia chiar nu mi pot imagina la batranete cum vor arata.

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Fiecare face ce doreste cu al sau corp - dar nu este frumos sa fi pictat - si cand nu mai iti place acel tatuaj ce faci - mai pui unul si uite asa ai umplut corpul - suntem in anul 2012 - tatuajul se pune pe un lucru si se numeste PERSONALIZAT

| negru30 a răspuns:

Ai incurcat borcanele - eu am raspuns nu am intrebat

| andrey2012 explică (pentru negru30):

Aseara am raspuns cu totul altceva, si a aparut prostia aia.Nu stiu ce tot schimba astia pe siteul asta insa cu siguranta nu functioneaza mai bine si deja incep sa ma satur.Nu mai spun ca au mai bagat si tampeniile ale de reclame.Alea mai lipseau.

| negru30 a răspuns (pentru andrey2012):

Nu este problema - mai gresesc si ei