| Blackwoman27 a întrebat:

Sanii nu mi-au mai crescut de la 12 ani ( am 16) vor mai creste? oare este vreo problema cu mine?:-s de 2 zile au inceput sa ma doara,cam rau, ultima data am avut menstra pe 8 ianuarie

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ai de-abia 16 ani e cel mai probabil sa mai creasca.

| Mayar a răspuns:

Da, sanii, urechile si nasul iti vor creste mereu.

| Xpressurself a răspuns:

Daca ii mangai in fiecare zi cresc cu siguranta. fa-le masaj cu multa iubire dimineata si seara.

| questsoul a răspuns:

Conform oamenilor de stiinta, corpul nostru este in crestere pana la 24 de ani, deci nu ai de ce sa-ti faci griji. Sunt persoane care stagneaza in crestere, apoi se dezvolta foarte repede.