| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mina! Ati dori sa vi se faca masaj la birou? Ati fi de acord cu această idee, care in străinatate este de mult, moda masajului la birou. O seara bună.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare o idee excelenta mai ales pentru joburile foarte solicitante.

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu, masajul pentru mine e ceva mai intim, nu mi se pare compatibil cu serviciul.

| AvalohAlyn a răspuns:

As dori sa fie la fiecare loc de munca solicitant un fotoliu/scaun automat pentru masaj.

| Danzell a răspuns:

Nu o risipa de bani care im modd normal ar putea fi cheltuiti mult mai eficient pentru angajat.

| dragodana a răspuns:

Salut! Da pentru ca ar fi buna o relaxare.Nu pentru ca m-ar relaxa prea mult si n-as mai avea chef de munca.

| andreeaandra989 a răspuns:

Da mi se pare bine

| Venusgirl a răspuns:

Ma, da ce intrebari ciudate ai

| SuckALemon a răspuns:

Câte greşeli gramaticale...
În fine, trecând peste, nu.

| Aberdeen a răspuns (pentru SuckALemon):

La care greșeli te referi? happy