| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mîna fetelor! Vara pe caldurile astea purtati ciorapi(dresuri)? Si de ce fetele de la mec Donald s poartă? Au ăia reguli dure? ca vad pe strada vara fetele/femeile nu poartă ciorapi. O seară bună.

Răspuns Câştigător
| Biu009 a răspuns:

Nu port fra, vrei sa mor de cald?laughing Poate cele de la Mc sunt obligate sa poarte, nu stiu, e pe aici cineva care lucreaza acolo sa ne lamureasca si pe noi?laughing

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ma iau pe mine toate transpiratiile cand le vad moda, le mai lipsesc subele de la oi si haine din lana si au rezolvat problema/

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, nu purtam happy (ma rog, in general), dar poate ăia de la McDonald's sunt mai șmecheri. laughing adică înțeleg faza cu boneta pe cap si manusile, dar chiar si ciorapi? Ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Eu port dresuri, altfel nu pot sa stau pe tocuri.

| Beutz a răspuns:

Angajatele port
Dar daca esti un client, nu e obligatoriu sa porti

| Oana92 a răspuns (pentru Beutz):

Mersi ca mi-ai zis! Acum ma pregateam sa plec si nu gaseam ciorapii potriviti. M-ai scapat de o grija!

| Devilady a răspuns:

Da,eu port ciorapi negri den 20. tin racoare si nu te freci intre picioare.e cam acelasi lucru cu tipele care poarta blugi.cristi,am o intrebare.cumva ai un fetis cu picioarele? intrebarile tale numai la picioare se refera.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Devilady):

Esti fată? ce vârstă ai? Contează ce am eu?

| Devilady a răspuns:

Te indoiesti de asta?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Devilady):

Sa mă indoiesc de ce? de care asta?

| Devilady a răspuns:

Daca te indoiesti ca sunt fata.normal ca sunt din moment ce am raspuns la intrebarea asta.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Devilady):

A, ok, nu am inteles din prima la ce te ai referit, clar că esti fată, deoarece numai voi purtati ciorapi, dresuri, baietii nu poarta asa ceva, dar vouă stimate doamne. domnisoare vă stă super cu asa ceva. ce vârsta ai? mersi.

| supremxxxoxo a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Tu esti hoomo, ce txxxit ar vb. asa"voua stimate doamne"Vreun pedofil ceva daca macar te consideri baiat