| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Sincer, ce aveti toti cu animeurile? Si ce is alea?

Răspuns Câştigător
| andrei78 a răspuns:

Nu stiu dar pentru ca esti asa de frumoasa< o sa incerc sa aflu.Promit!

8 răspunsuri:
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

Poy eu am intrebat ca am vazut majoritatea intrebarilor pe TPU erau cu cate animeuri. Nu multumesc, nu ma uit la filme/desene asiatice. Nu imi plac.

| Sonnora a răspuns:

Animeurile sunt desenele animate in special cele japoneze sunt cee mai multe d acest gen. fundita eu nu am nimic cu animeurie sau cu desenele animate fundita? plsss:*mersi

| lookingforlove a răspuns:

Te inteleg :D anime sunt niste seriale/filme japoneze, chinezesti ce evolueaza din anul 2001, intrecand Titanic :o nu inteleg ceva "mare" in sensul lor, doar ca, arata ca oamenii, numai ca au niste ochi mari :s insa, se pare, dupa atatea vizualizari, are ceva specific.gasesti in www.google.com mai multe photo;)

| Genius21 a răspuns:

Sincer, de ce nu foloseşti si tu Google-ul?

| andrei95 a răspuns:

Anime inseamna desen japonez si nu am nimic cu ele nu ma uit sau poate foarte rar

| CodrutM a răspuns:

Daca nu stii ce-s alea de ce vorbesti? Sunt desene animate asiatice (china/japonia/coreea) cu aspect caracteristic.
PS: Decat Naruto mai bine uita-te la hentai-uri laughing

| SoulReaver a răspuns:

Animeurile sunt de mai multe feluri actiune,comedie,fantezie,realitate etc.
cele mai cunoscute animeuri sunt cele de actiune(naruto,dragon ball z, bleach, samurai x etc,)
De ce sunt animeurile asa de deosebite?
Animeurile sunt deosebite in primul rand din cauza graficii(dragon ball z a fost facut acum vreo 30 de ani si dupa mine are o grafica mai buna decat desenele de pe nu stiu ce program de televiziune) si in animeuri sunt intamplari captivante intamplari care "te tin cu sufletula la gura".
Deci pe scurt desene animate japoneze, chinezesti etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare astalaughing hentai rolling on the floor...big grin...pai in legatura cu intrebarea ta, animeurile sunt desene animate. cele japoneze sunt cele mai smechere love struck daca te apuci de animeuri iti recomand Yu yu hakusho love struck:Xlove struck :*:*