| anonim_4396 a întrebat:

Sincer mie imi pare rau ca m-am nascut in generatia asta...
Din multe motive.
1.Nu exista prieteni adevarati(doar tovarasi falsi)
2. fetele din ziua de azi majoritatea sunt c...
Nu mai suport viata asta
Este greu
Nu mai suport tara asta de...

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Şi tu spui asta că ai dat de rataţi sau că te-a rănit o fată?
*curioasă şi eu, csf bă*

Nici eu nu suport ţara asta de 'nu conteazăăă', o să fim prieteni

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Stii ce a zis Eminescu? Trecutul si viitorul se regasesc in prezent, adica... nimic nu este nou sub soare. Asa a fost de cand e lumea cu bune si cu rele, falsitate si traseiste se gasesc de cand lumea. Romania a fost o tara foarte bogata, puteam sa ne batem cu Franta, Germania, etc, cu marile puteri ca mentalitate/mod de viata, dar daca am avut numai ciordeless in tara, am facut din bici un mare rahat si ne meritam soarta cu varf si indesat!

| OldSoul a răspuns:

Sunt de acord cu tine, nu are rost sa dezvolt, asta e adevarul...
"Traim intre c***e si hoti!"

| UnBroken2016 a răspuns:

Aha. Cati prieteni au parintii tai? Cat despre fete, subiectul asta e plictistor.

| pufulescu a răspuns:

Visezi baiatule! Minciuna si falsitatea au aparut demult in relatiile dintre oameni iar cine ti-a spus ca fetele din alte generatii nu erau c... te-a mintit.
Tara intr-adevar a ajuns o mizerie fata de ce era inainte, aici ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot în "generația greșită" te-ai fi considerat dacă te-ai fi născut acum sau peste 50 de ani.
Te-a lovit pubertatea și te-ai supărat pe tot ce e în jur. O să-ți treacă în curând.

| iDarkness a răspuns:

Spui ca nu exista prieteni adevarati? Ei bine gresesti, prietenii ii alegi tu, nu esti obligat sa iti petreci timpul cu "tovarasi falsi".
Fetele virgine pe cale de disparitie?
Toti baietii dam de problema asta la un anumit moment. Cauta bine, o sa gasesti tu o fata care sa nu fie c... Daca nu gasesti, fa ce-i corect, profita de o c...
Tara de rahat?
Adevarat, aici te-ai nascut dar nu te obliga nimeni sa ramai in Romania. Daca consideri ca nu-i un loc bun de a trai, ai de unde alege.
Nu mai suporti viata asta?
Eh, viata asta ne fte pe toti, incearca sa o traiesti pana nu va fi prea tarziu.
T/C.