| anonim_4396 a întrebat:

Statusuri dragute?batting eyelashes
funda!

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Sh'cum se schimba unii in curve.nc nu'ti vn sa crezioh go on

Dar tie iti pare a fi fenomenaloh go onTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? mai bine ar fi sa calculezi din nouwinking

Tu te mai suporti? eu nu te mai suport!laughing

Ce fac? Cum fac? treaba mea!winking vz ca prinde invidie pe mine tarfa taoh go on

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta''oh go on ma faci sa rad.esti chiar penibila. dar tu te crezi ''irezistibila''laughing

Aveti calitati aparente sh defecte permanentehappysunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decenteoh go on

Simpla mea prezenta poate fi fatala uneorismug Stiu cat ma adoratilaughing asta e.ma suportatibatting eyelashes

Dar eu nu asc ce sp lumea reahappy nu crd nmc din c sp eano talking

Multe barfe.Multe tarfe.asa-i viata.cand te apuca greataoh go on

Defectele melehappysunt calitatile talebatting eyelashes

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

Fiecare barfa...ma face mai importantahappy

Te bagi in viata mea cu fiecare secunda...pey normal ca a ta e praf!

Nu e un vis si nicio fanteziehappy E ceea ce se numeste copilarie:X

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!smug

Fetele cuminti nu mai sunt la modaoh go on ci fetele fierbinti, ce iau toti baietii in proba:X

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa facawinking

Ce? nu ti'am sp? astea cuminti s'au duschatterbox

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistitahappy

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

sin nosotros no hay paraíso :X

Tipul de fata care te vrea, dar nu are nevoie de tinewinking

Fraiere. e prea papusa chiar sh fara toc sau fustaoh go on

Cn il usuca pe tati de bani?smug E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele... dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'. asta era in generalaoh go on acum e fata de liceu, sh e dementiala! day dreaming

Discoteca toata, se uita cum aratasmug le'ar vrea o data...sa le vada la treaba!hee hee

Te vad in fatawinkingEsti ca o zdreantabig grin Eu cresc in inaltime... tu ramai pitic de casa!oh go onAuzi mult blah.blah.stii numai blah.blahchatterbox vezi numai blah.blah.crezi numai blah.blahoh go on

Dar asta mica promite cica, ca va fi cea mai buna gagica de astazi!smug

Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine, nu doar atunci cand isi amintesc:X

Suntem copii, de acum vom fi... Plini de uimire, plini de iubire[:X]

She’s so sexy, she’s so hot day dreaming Every night she’s breaking your heart smug

Sh orice ar fi...asa-s prietenii...sh asa vom fi mereuhappy

De ce cand te intrebare ''dc?'' ma intrebi dc te intreb ''dc?''?

Azi n-am chef sa fac nimic, nimic ...si gataa! se poarta vara asta:X

Dar sageata lui Cupidon inca doare Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu! Impac'te cu ea cat inca nu e prea tarziu

Crezi ca nu simt? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!

Obsesia asta e de vreo luna...sh zici ca va sta bine impreuna

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata... tati nu te cearta!

In viata nu poti sa ai tot ce. ti doresti :p. Incearca sa zambesti, urmeaza sfatu' : Fii fericit, toate trec, ba da`le dracu'

Nici prea vulgar, nici prea cuminte... dua cu tine ma simt 'high' iubirea face legea:X

Sh cu toate astea... tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vn[:X]

Nu pot sa-mi iau gandul deloc de la tine! Parca as vrea sa fii in fata mea sa-mi spui ca va fi bine.

Visam că DRAGOSTEA e simplă şi trece! Şi că nu te lasă rece când ÎL VEZI CĂ UMBLĂ CU 10! oh go on

'' Poate ca asta o sti si tu. Ca dragostea`i o curva tu esti un deja`vu!''

status pe care il am eu acum:E clar ca nu-l auzi cand te iubeste in tacere!

11 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Pentru dnd... dnd bunicul la calculator nu da buzz ca face infart
dnd numar furnici

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Iti multumesc pentru funditsa:*

| Darkz a răspuns:

Fii atenta 1 pui ce simti
uite
>The angels deserved to die...
>Dragostea nu ocoleste pe nimeni>uite ca a facut o excetie si nu ma simt ca un om normal printre toti, ma simt parasit/a
>De ce? De ce eu? De mereu? De ce nu tu?
>.:*vorbeste daca vrei sa ma enervez devil*:.
>din pacate atat am putut sa ajut>>> te rog da-mi funda...

| F_5241 a răspuns:

A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic)

A friend in need it’s a frienf indeed (prietenul la nevoie se cunoaste)

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare...

True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget (Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat)

I’m sorrounded by angels. I call them FRIENDS(Sunt inconjuar de ingeri. Ii numesc PRIETENI)

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt

Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata

Viata este acel joc de strategie in care trebuie sa te lupti pana la capat pentru ati indeplinii visurile

Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine.

Doar viata pe care o traim pentru altii este o viata ce merita sa fie traita.

Constiinta vietii pretuieste mai mult decat viata

Pictura este poezie tacuta

Muzica exprima tot ceea ce nu poate fi exprimat in cuvinte, dar pe care nu poti pastra linistea

Muzica este ca luna in noaptea sumbra a vietii

Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj

Daca judeci oamenii, nu veoi avea suficient timp sa-i iubesti

Music is life (musica e viata)

Viata este o aventura in iertare.

Sper ca iti plac...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tot inseamna funda?smug...ma ajuta cineva?

| pikaღ a răspuns:

De dragoste:
ghiocel cu ghiocel
ce formeaza un buchetel
intalnire cu intalnire
ce formeaza o iubire

ai mei ochii
a mea privire
pastreazale
ca amintire

cea mai scumpa amintire
nu se scrie pe hartie
ci pe buze ea se lasa
cu o sarutare aleasa

a da o sarutare
e verb la conjugare
ce se punen aplicare
si se da la domnisoare

amuzante:
a iesit un bobocel
rosu la culoare
ca o puta de catel
care sta la soare

un muscoi ''randez-vous''
cu o musca sluta
ii explica ca nu poate
so mai f...
fiind ca el zburand pe cer
pe vreme de ploaie
veni un elicopter
sil lovi la ****

| FlooD a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

si gasesti mai multe pe http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html

| Buburuza16 a răspuns:

Nu te deranja sa ma dernajezi,...=pentru dnd

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti!big grin

Zambeste camelia te iubeste!`:-x

Un prieten bun. Un zambet curat. Un cer senin si norii au plecat:-x

I feel sick.

Funda?

| florin_7830 a răspuns:

Fetele sunt ca niste masini daca nu le angrijesti ruginesc la mijloc :->