| CristinaSNC a întrebat:

Stau si eu pe fb ca toata lumea si vad o stire de tot... ca cica "vine intunericul ". Deci care e treaba cu asta? Cica in noiembrie nu stiu ce eveniment astral va fi. Deci ma lamureste si pe mine cineva?

18 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Este o altă știre falsă care merită să fie ignorată.

| CristinaSNC explică (pentru zurick):

De curiozitate, de la ce vine numele tau de utilizator? imi aminteste de ceva dar nu pot sa imi dau seama :O...

| zurick a răspuns (pentru CristinaSNC):

O poreclă veche.
Cea nouă e murinda. laughing

Mai târziu am aflat că este un oraș numit Zurich
https://ro.wikipedia.org/wiki/Z%C3%BCrich

| CristinaSNC explică (pentru zurick):

Probabil imi aminteste de oras laughing)

| zurick a răspuns (pentru CristinaSNC):

Probabil. happy

| sublime89 a răspuns:

E doar o inventie a unor indivizi dornici sa creeze senzatie pe net. Ce spun ei acolo e imposibil din punct de vedere astronomic.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, totul a pornit de la o stire falsa ca asta
http://www.nasul.tv/......noiembrie/

Un articol incomplet sa sperie oamenii. Stai linistita, tot "nasa" a spus ca vine apocalipsa in septembrie. Stai linistita, tot ce vezi pe facebook sunt doar prostii.

| CristinaSNC explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Stiu ca sunt numai prosti acolo, dar ma facuse curioasa articolul laughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru CristinaSNC):

Neah, numai prostii pentru a baga lumea in panica si pentru a face ei mai multe vizualizari, like-uri, comentarii etc.
Totusi... ar fi fost super 15 zile sa stam pe intuneric. MUHAHAHAHA

| CristinaSNC explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Eu deja facem planuri laughing) Ar fi fost asa de frumos love struck laughing)

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru CristinaSNC):

E frumos sa visam cateodata cu ochii deschisi... eu o fac mai mereu, oh.

| CristinaSNC explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Te inteleg, si eu fac asta laughing mai des decat ar fi normal laughing

| Valenziana a răspuns:

Alta? Nici macar n-a inceput bine stirea cu asteroidul din septembrie straight face

| CristinaSNC explică (pentru Valenziana):

E asteroid in septembrie? laughing))

| Valenziana a răspuns (pentru CristinaSNC):

Da, in perioada 18-28 laughing

| CristinaSNC explică (pentru Valenziana):

Nu mai stiu si astia ce porcarii sa mai scrie laughing))

| Adi1994Adi a răspuns:

Fake. Initial si eu m-am pregatitlaughing)