| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Stie cineva cum imi dau seama daca cineva ma sters dupa whatsapp?

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Adica daca a sters conversatia cu tine? Nu ai cum sa-ti dai seama.

| Coman_Alexandra_1996 explică (pentru CuriousStuff):

Am dat cuiva un mesaj acum o saptamana si nu mi-a raspuns si nici seen nu mi-a dat, e posibil sa stergi numarul fara sa citesti conversatia?

| CuriousStuff a răspuns (pentru Coman_Alexandra_1996):

E posibil sa il fi citit din notificari si daca a sters notificarea si a vorbit cu cineva intre timp conversatia cu tine a coborat in lista si probabil a uitat. E posibil si sa-ti fii sters numarul... Nu stiu exact ce s-a intamplat.

| Coman_Alexandra_1996 explică (pentru CuriousStuff):

Nu exista nici un mod prin care pot afla daca mi-a sters numarul?

| CuriousStuff a răspuns (pentru Coman_Alexandra_1996):

Nu, nu poti. Daca pui mana pe telefonul lui poti sa il suni si sa vezi daca ii apare numarul sau numele tau. Dar altfel nu ai cum.

| DaniGl a răspuns (pentru Coman_Alexandra_1996):

Poti afla