| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca pe eMAG puteti vedea ce se cumpara live daca va uitati in josul paginii. Asa cum scrie acolo e refresh la 30 secunde. Bun, acum intrebarea mea este: nu vi se pare dubios cum o groaza de oameni comanda pampersi? Deci in ultimele 20-30 produse mereu vad pampersi! Chiar asa comozi au ajuns unii. E penibil.

14 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nici n-am bagat de seama. Acum m-am uitat si intr-adevar sunt 3 produse pampers pack si culmea 2 iphone destul de scumpe. Ma cam indoiesc ca nu se cumpara si vreun Samsung. Tot ce-i posibil ca lista aia sa fie o traznaie masluita ca sa influenteze cumparatorii.

| anonim_4396 explică (pentru AlexanderAdrian):

Nici eu nu bag de seama ce comanda lumea de pe eMAG. Cand vad un iPhone, nah, este eMAG, ce sa comande lumea, desi se vaita toti ca sunt saraci, dar cand e vorba de pampersi ma depaseste! Ma depaseste faptul ca se comanda lucruri de bebelusi constant! Si la acest moment, ora 11, e plin de articole pentru copii! WTF! Adica e surprinzator faptul ca pe eMAG se comanda mai mult produse de ingrijire a copiilor decat electronice, electrocasnice!
Printre pampersi era si un S6! big grin
Ba chiar si pedigree pentru animale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si in ce ai vrea sa se cace copii?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

O capodoperă de răspuns! Se vede ca in ultima vreme ti-a scăzut drastic capacitatea de concentrare. Acum normal ca la potentialul tau ai tot irosit timpul postand non stop la întrebări oligofrene. Rezultatul chiar se vede acum răspunzând in 2 peri. Ce spanac sa răspunzi tu mai relevant, nu?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspuns de cacao pentru intrebare de cacao

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica inteleg cum dau unii bani pe iPhone 6 de la o ora la alta, dar cu pampersii nu prea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cei care se prind mai greu de rostul intrebarii mele, eu fac referire la faptul ca lumea nu iese afara din casa pentru nimic aproape. Adica nu iese la cumparaturi, si in niciun caz din lipsa posibilitatii, ci din pura comoditate.
Iar lucrul asta se reflecta foarte bine in comenzile eMAG, care dau de gol mai ales clientii din capitala care gasesc orice la un pas de ei.

| 6684464 a răspuns:

Cati ani ai?
Cand o sa fii tatic o sa intelegi... laughing

| anonim_4396 explică (pentru 6684464):

Ia luminează-mă tu!

| anonim_4396 explică (pentru 6684464):

Tocmai ca fiind tătic si nu mama! Si mai mult ca sigur mamele comanda! Dar taticii ce fac? S-a ajuns sa se comande pampersi la eMAG si chiar in masa. Ce e cu asemenea comoditate?

| 6684464 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si care e problema ta cu achizitionarea de pampersi? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru 6684464):

Niciuna in mod special. Acum care e problema ta de trebuie sa adaugi cate un emoticon retardat rolling on the floor cand raspunzi?

| 6684464 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca este amuzant de ciudat sa-ti pese de cifra de afaceri a pampersilor.
De ce pampersi?! rolling on the floor

| Coquina2 a răspuns:

Cand ai zis de comoditate eu am inteles ca sunt comozi in sensul ca nu se mai duc la toaleta si fac in pampers.