| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun user folosit de admini pe acest site.Sau cineva din team care se ocupa cu dezactivarea conturilor? Am trimis doua mesaje la contact si tot nu am primit raspuns.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Dacă tu pleci ca o mămăligă că te-a jignit un inapt dai dovadă de lașitate, fără supărare. Fii mai matur sau nu te poți considera mai presus ca cel care te jignește. Dacă erai în stare să treci cu capul sus, atunci tu erai ăla inteligent, dar așa... Știm cu toții că sunt unele persoane care dau dovadă de anumite lucruri pe aici și și-au făcut o reputație negativă dar nu ai tu ce să faci, cel puțin în cazul ăsta, decât să îți expui nemulțumirile. Fuga ca un laș e cea mai proastă opțiune. Dacă ție îți place comunitatea asta nu te forțează nimeni să ieși ci doar să fii mai indiferent și mai ferm în a spune ce te deranjează adminilor. Baftă.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Sunt persoane feministe care să știi că în sufletul lor și-ar dori o relație frumoasă și în cazul ăla nu ar mai abera și susține anumite idei într-un mod anapoda totuși, mai subtil sau mai puțin subtil, în anumite privințe. Dar să știi că dacă este, de obicei ori capabilă să aibă o relație, ori prea orgolioasă ori pe invers atunci devine o feministă modernă și toți știm în ce constă acest lucru. Acum sunt situații pe care le poți lua în râs sau în plâns, la fel ca prostia, chiar cele 2 se intersectează. Cel mai bine e să îți susții punctul de vedere, cum am spus mai sus, să fii ferm, mai indiferent față de cei care nu au o gândirea apropiată de a ta și nu ai tangență cu ei și atunci te poți considera peste ele, iar în anumite situații. Altfel, suntem și noi ca să fim. Îi poți da ignore dacă știi că nu ai cu cine discuta și atât, nu să întrerupi un lucru doar din cauza unei asemena persoane. Asta e opinia mea.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Multumesc.

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum e bârfa, băieţi? Văd că merge, vă lipsesc doar seminţele.

Nu am nimic cu bărbaţii, ci cu prostia şi nesimţirea în general şi cu cei care jignesc, iar după fac pe victime. Este valabil pentru toţi trei.

| T0T a răspuns (pentru NOname):

Cine jignește, că din ce am observat la tine sunt foarte vizibile? Poate ai fost jignită, dar nu de mine, eu am făcut o referire la general dar dacă e atât de greu de priceput o să scriu într-o paranteză de acum ca să își dea și omul seama când este ceva la general sau când nu este. Semințe nu lipsesc, stai chill.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Te-am deblocat sa vezi si tu, sa urmaresti sa comentezi sa ai drepturi depline. Te blocasem pentru ca am observat ca aici iti traiesti tu viata, urmaresti si comentezi, faci cum faci sa te autoconvingi ca tu esti mai presus de toti.In realitate nu ai o viata, asa cred. daca da, spune-mi ce faci tu cat e ziua de mare. Vreau totusi sa iti spun ca oriunde vei cauta exista un pozitiv si un negativ.Sunt pareri, contradictii, plusuri si minusuri. Fara astea nu este existenta. Din nou nu ai raspuns la intrebare, din nou te-ai bagat in comm-uri.Eu am pus o intrebare, raspunde scurt si la obiect. Daca ai ceva de comentat sau vrei sa te certi cu cineva scrie in mesaj privat.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dezactivarea contului o poti face si tu, dai Logout si nu mai intri.
Stergerea contului o poate face doar echipa TPU. Trebuie sa ai rabdare, pesemne Cristina nu a ajuns inca la mesajul tau, cred ca primeste sute de mesaje zilnic.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Chestia e ca vreau sa nu mai fiu asaltat nici de emailuri si notificari.Chestia e ca poate vreau sa nu mai apar cu rapsunsuri nicaieri.Chestia e ca acest site in in loc sa te asculte si sa te respecte, iti da doar unu nume de anonim, ca la orice search pe Google cu o intrebare pusa, ii da rezultat TPU cu rapsunsul meu cu funda.Si chestia e ca nu mai vreau sa figurez cu absolut nimic.Sa mi se ia fundele, sa mi se stearga automat orice.Cei pe care i-am ajutat, mi-au multumit prin acea funda virtuala.pai dom, le am mai mult de jumatate de raspunsuri sterse, abia ieri am vazut.Nu contin jigniri, link-uri naspa si altceva. Am inteles ca orice intrebare raportata si stearsa se sterg automat si raspunsurile date. Dar nici chiar asa.Plus ca am fost jignt la greu de niste peroane tinute la piept de Cristina sau Catalin. Degeaba raportez pe acei usri ca nu se intampla nimic.NoName in primul rand intra in conflict cu orice persoana care nu este chiar de acord cu dansa.
Pe scurt vreau sa sterg contul nu sa il dezactivez si sa figurez cu rapsunsuri bune.De niciun fel. Odata ce anumite persoane m-au facut sa iau aceasta decizie, nu vreau ca TPU sa se foloseasca in continuare de raspunsurilemele.NU AM ACEST DREPT de a parasi definitiv cu intrebari si raspunsuri?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu trebuia sa te superi pe una ca noname. poate ai vazut dar e o sexista si jumatate. acum cativa ani am avut o parere rea despre ANgelina Jolie (cum arata atat ) nu cum joaca in filme sau ea ca persoaana, si ea intra si incearca intr.-un mod penibil sa ma faca sa ma simt mai "jos" ca ea. gen ca sunt nimeni pe langa ea si ca ea e la ani luminta distanta de mine si chestii penibile de genul. e clar ca fata are ce are cu baietii si nu trebuie sa dai 2 bani pe persoane de genul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

=rolling on the floor se pare ca ofticata a intrat daca deja mi-am luat nefolositor. chiar mi-ai lispsit noname, sa stii ca nu mint. pe cuvant de mincinos

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu are ce face decat sa urmareasca, eventual sa dea niste replice de doi bani. Insotite de diferite link-uri care sa ii intareasca spusele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Alta problema in site este ca poate da oricine vot folositor sau nu. Voturile la intrebare ar trebui sa le dea cel ce a pus intrebarea nu oricine raspunde.Comentariile intre cei ce raspund sunt comentrii si nimic mai mult.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Deci de multi ani se lupta intr-una cu cine nu e de acord cu ea.laughing

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Nu mi s-a raspuns nici pana azi la mesajul trimis la contact.In schimb mi s-a sters raspunsuri la greu.Din nou. Unul suna cam asa:

"Un film se descarca. Dupa ce ai descarcat trebuie sa-l vizionezi in BS PLayer.Acest BS player este un program dinainte descarcat si instalat si are puterea de a cauta subtitraile imediat ce ai bagat filmul la vizionare.Trebuie doar sa fii conectat la internet. Odata ce a cautat si a gasit subtitrari, bifezi subtitrarea in romana si apoi dai pe descarca.Se salveaza subtitrarea automat fara sa faci nimic direct in folderul cu filmul. Daca vrei sa te ajut pas cu pas, imi dai un mesaj privat si te ajut cu placere."

Ce e nelalocul lui in acest raspuns vreau sa stiu?

Intelegi tu de ce sunt scarbit?

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Tot ce scrie de BS PLayer mi-a fost sters.Si tot ce scrie de un program frums de descarcat filme, program legal, din nou a fost sters. Intrebari puse s-au sters. Rspunsurile ignitoare ale unor useri la adresa mea insa, nu s-au sters.

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a interpretat ca este vorba de piraterie, avand in vedere ca marea majoritate a filmelor de pe internet sunt incarcate ilegal.
Si mie mi s-au sters destule raspunsuri, cele mai multe pe motivul ca a fost stearsa intrebarea si, in consecinta, si raspunsurile.

| RAY a răspuns:

Vrei sa ne parasesti? trimite mesaj, mie mereu mi-a raspuns Cristina

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Uite ca Cristinaa nu raspunde la mesaje inca de la ora 7 dimineata. Nu vreau sa mai platesc trafic ca un fraier pe site-ul asta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E decizia ta faci ce vrei

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu cred ca stii deja procedura.
Cristina banuesc ca e in vacanta, de aia nu raspunde la mesajele noaste
Am trimis si eu sesizari am vazut ca nu raspunde o zi doua...
Conflite intre useri sunt si vor si, asa se intampla in mediu online, NU EXISISTA ARMONIE.Cu toti avem aici simpatii si antipatii

Si in viata reala e la fel, corect?

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Mda,e la fel si in viata reala, insa daca il vezi pe ala mai solid, daci naibii din gura sa nu iei cafteala dar aici, faci kk cat vrei ca nu patesti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ok, no problem, asa mai aflu si eu cateceva despre ea si imi intareste banuielile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

''Stiti vreun user folosit de admini pe acest site?''. Asta ma intreb si eu.