| yami_2526 a întrebat:

Stiu ca e un pic cam aiurea ce pun eu aici ^_^...sunt fana anime si rock si as vrea sa cunost mai multi ca mine (as dori sa gasesc si din liceul meu C.A.Rosetti ar fi super)hmmm deoarece nu pot da mesaje pe TPU (nu stiu de ce) idiul meu e red_ice.moon (p. s: daca nu sunteti fani ca mine si il luati ca sa va distrati mai bine va vedeti de treabahappy Ja Ne ^_^!

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dragut. Interesanta pasiune. Si eu am fost fan anime. Acum am alte preocupari din pacate. Urmaream mereu anime-uri cu sufletul la gura.

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Sall tiam luat adresa de mess (nu te supara )depinde ca nu-ti pot spune cine sunt deoarece miar lua si altii adresa de mess. Vreau sa vb (pentru ca asta ai spus si tu). Deabea astept dar depinde adresa mea incepe cu cuvantul roxana. Pana atunci Ja ne!love struck

| lolitagirl a răspuns:

Ohayoooo...:X Si mie imi plac animeurile si rocku` dar, mai mult imi place rocku` japonez adica jrock :X ma bucur ca avem aceleasi hoobyuri happybig grin

| loveanime a răspuns:

Sall si eu sunt o fana anime, mi-ar placea sa vorbim si sa ne impartasim ideile despre diferite animeuri.pot sa te adaug in lista?

| Sadiss a răspuns:

Mee 2 big grin

| mihaela94 a răspuns:

Ello. It seems that we have the same hobbies. ^_^

| yami_2526 explică:

Stiu cum e laughing... dar pe mine ma amuza... cel putin aceste "desene animate" sunt educative laughinglasa-i sa se uite la Inima de rrom sau la ce mai e la moda acum ca sa se prosteasca si mai rau si ca sa invete cum sa injure mai bine laughingasa au impresia ca isi imbogatesc vocabularul format de obicei din limbajul de mess laughingprefer sa fiu eu copilul decat adultul oh go on

| yami_2526 explică:

Mi- am schimbat idiul...cine e fan/a anime sa dea add la goth.nemesis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac animeurile dar si muzica rock.Ma bucur ca si tie iti place.(prietenii mei spun ca sunt niste desene oribile si pentru. copii mici)