| jakexx a întrebat:

Sts noi misto pls

Răspuns Câştigător
| SMTHING a răspuns:

Ce enunt scut, mai laughing

In fine:

"Aceasta pisika este pisika o pisika modalitate pisica de pisica a pisika tine pisika ocupat pisika un pisika idiot pisika 20 pisika de pisika secunde pisika. Acum citeste din nou, fara pisika".



Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege iata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu.



Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!

Femeia: - Vrei sa plec?

Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.

Femeia: - Ma iubesti?

Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!

Femeia: - M-ai inselat vreodata?

Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.

Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?

Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.

Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?

Barbatul: - Ai innebunit?

Femeia: - Pot sa am incredere in tine?

Barbatul: - Da!

Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus... merita citit

Vremea trece, vremea vine, Eu nu ma despart de tine

In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!



Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere

Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi



Sunt ca un inger fara aripi fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate





Prietenii falsi sa imi dea un Buzz astazi fac prezenta







Nu te deranja sa ma deranjezi

Am mancat ceapa, nu pot vorbi acum!



Un cerc de prieteni nu se face cu compasul!



Iisus merge pe apa si eu innot pe uscat!



Nu inteleg de ce citesti statusul meu, dar esti fraier ca ti-ai pierdut timpul aiurea!



Numar prostii din lista.Anunta-ma daca te-am sarit!



Cand am draci scriu doar: PITZIPONCILOR si intelege lumea ca n-am chef de vorba



D. n. d. Ma masturbez. Termin si vin la barfa



Nu-mi dezvirginati mesengerul. Daca intri, nu mai iesi. Vreau sa vad cati inacao in... lista



Daca esti invizibil, poarta-te ca atare



Ma culc la ora 22:00, ma trezesc la ora 6:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu`mi inshel prietena … dar si cand o sa ies din pushcarie...hmmmm



Nu stiu, nu vreau, nu pot...



A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS





Sunt un asasin si omor oamenii pentru bani, dar pentru prietenii mei este gratuit!



Abonatul yahoo Messenger nu poate fi contactat. Incercati mai tarziu. Sau mai bine nu



Status Under Construction



Bate si ti se v-a deschide… proces penal



Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara... Doamne sa scap berea din mana nu alta...

Ellz : -> x

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Unde ursul nu doarme, pisica nu latra.Sincer nu inseamna nimic dar ii vei pune tare pe ganduri laughing.

| SMTHING a răspuns:

Ms d funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicuta pis pis pis te-am visat azi noapte-n vis...si ce mai frumoasa erai.cand in pijama dansai

| MiRy_2567 a răspuns:

Sper ca iti placlaughing
1)imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor...winkingwinking:X:X
2)___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
3)Sunt ca un inger fara aripi fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate
4)Prietenii falsi sa-mi dea Buzz.astazi fac prezentawinking
astea sunt
daca mai vrei...