| hypothesis a întrebat:

Subiectul de azi:manelele. Ce ne facem cand suntem la o petrecere/un majorat/un banchet si se pune acest gen de muzica? Dansati in continuare? Va retrageti? Dar daca sunteti cu o fata care doreste sa danseze in continuare chiar si pe acest gen?

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Probabil as fi foarte varza si as dansa pentru ca e muzica de viata si de petrecere.

| Deaad a răspuns:

Eu oricum nu dansez pe nimic pentru ca nu-mi place.Cu atat mai putin pe manele.
Exceptie facand horele.
Ador.horele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi plac manelele, îi disprețuiesc pe cei care le ascultă și nu știu să dansez.
Dacă aș ajunge prin absurd în situația asta aș pleca acasă, nu aș avea ce să caut acolo. Nici gândul că aș putea sa f** în seara aia nu m-ar face să mă zbat pe genul ăla de muzică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Syden a subliniat foarte bine la sfarsit. Nici gândul ca you will get laid nu e destul. Toata lumea are un grad de ipocrizie, dar mai sunt si alte fete out there. Unele care nu dansează pe manele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O las acolo si plec. fete se mai gasesc laughing, poate chiar cu gusturi mai bune in muzica

| Catalinhhh a răspuns:

Simplu: Mă retrag.