| Zabbyel a întrebat:

Sunt complet demoralizat.de ce? motiv, o conversatie cu prietenele/prietenii (astazi) vorbind despre: barbati perfecti
prietene ale mele pe final au spun: stii barbatul perfect nu este niciodata prea popular cu fetele ( ne-am pupat apoi au plecat)
si eu am ramas foarte indignat (ca sa zic asa) la ce nai-ba se refera cand una din ele a zis:
stii, barbatul perfect nu este niciodata prea popular cu fetele (iar celelalte au fost de acord )

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Probabil,se refereau la faptul ca barbatul perfect este fidel unei singure femei,in concluzie,nu isi permite prea multe libertati cu celelalte, de aici si lipsa lui de "popularitate".
Este si comportamentul unui barbat la mijloc, un barbat popular este mult prea inconjurat/vanat/cautat de tot felul de fete care si-l doresc alaturi, asadar, e foarte usor sa creeze suspiciuni.Pe care "barbatul perfect" nu le-ar crea.
Sunt simple teorii,in lipsa de altceva mai bun,barbat perfect sau femeie perfecta, nu exista, doar individului i se potriveste un altul mai mult, mai putin, deloc sau perfect!

| Zabbyel explică (pentru greece12):

0hh cum am putut uita de acel cuvant FIDEL care oarecum l-ar duce spre "nepopular & "perfect"
Mi-ai adus aminte intr-o privinta...
o funda sau 1 multumesc ar fi prea putin :) Allow me;) 1 mic thx acompaniat de-un compliment + 1 mic cadou virtual :D
se spune ca ar fi flori din raza de luna ooOOoo :x:x (daca exista sau nu :) nu cunosc) dar are ceva asemanari cu tine :x
*straluceste ca mintea ta :x
*sunt unice in lume like you :P
http://postimg.org/image/iewec4jnz/ :D

| greece12 a răspuns (pentru Zabbyel):

happy
Multumesc!
Si,ai grija, nu fii prea popular!
happy

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Unele stiu...
happy

| IsabelaIssa a răspuns:

Cred ca vroia sa spuna ca barbatul perfect nu exista, cum nici femeia perfecta nu exista. Sa fie cineva perfect pentru tine este un lucru, dar nu va fi si pentru restul. Si oricat de perfect ar fi cineva tot ii vei gasi defecte. Nu asta e important, sa fii perfect, ci sa intelegi persoana de langa tine, sa o accepti asa cum e, sa stii sa o faci sa isi dea seama atunci cand greseste.

| Polaris a răspuns:

Haide, brotha, amintește-ți de serile în care trăgeam cu arbaleta de pe ziduri în fetele ce se întorceau în grupuri, pe jumătate bete, de la club!
Do you remember the tiiiimes?!?!?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popularitatea e o porcărie, obsesia fetelor, să fie cu unu' popular. Probabil voiau să spună că bărbatul popular, chiar dacă are mușchi, nu e perfect, ci îl preferă pe cel care nu arată ca un fotomodel, dar are suflet. Oricum, nu există bărbatul perfect, așa cum nu există nici femeia perfectă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faraoane, tu nu eşti demoralizat, tu eşti doar un puştoi de 14 ani care doar mimează un aşa zis "vânător" de fete.

| Zabbyel explică (pentru anonim_4396):

Mimez a? Faraoane? laughing de unde scoti atatea perle smug cum iti ies tongue tongue