| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe Vodafone...Am primit bonus 60 minute in retea... pot sa sun in italia tot pe vodafone cu aceste minute?

Răspuns Câştigător
| BiancaDenisa a răspuns:

Depinde...daca ai primi minute nationale NU poti daca ai primit minute internationale DA poti!

2 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Daca suni in Vodafone in Italia, ai putea dar depinde daca cei din Italia au acelasi Vodafone, intelegi?
PWP :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU.Minutele oferite BONUS,sint in reteaua Vodafone,in tara noastra. Daca suni in Italia, vei plati la tariful care il ai pe minut, in contract.Numai bine.