| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te-ai plimbat vreodata noaptea pe intuneric prin casa in care stai sa atingi mobila si obiectele din casa cu degetele de la amandoua maini ale tale?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Incercam sa vad daca pe intuneric pot sa imi dau seama unde e sticla de apa. (Nu a iesit bine)

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Iar n-ai plătit factura la curent, chifteluță?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Nu, dar m-am plimbat noaptea pe afara si am ascultat linistea noptii si apoi mi-am bagat castile in urechi, ca sa ascult muzica si sa ma calmez in timp ce merg prin intuneric, iar singura lumina este cea care vine de la luna si de la stele, iar singurul sunet este sunetul muzicii din casti. Magic, nu crezi?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Orice imi face placere, dar ca sa iti las un fel de indiciu, ascult cel mai mult aceste genuri : rock, pop, dance, urban, j-rock, j-pop, k-rock, k-pop, electrica, dubstep, pop-rock, si muzica pentru relaxare, sau medievala, mai ascult si jazz, clasica, si alte genuri de muzica, dar singurele genuri pe care nu le ascult si chiar le urasc din toata inima, sunt : manelele, muzica populara, si muzica tiganeasca, nu am un anume motiv pentru care le urasc, doar ca nu pot sa ascult asemenea mizerii si le urasc din toata inima mea.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Da, o fac destul de des în ultimul timp.