| anonim_4396 a întrebat:

Te consideri inteligent?

39 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Consider ca doar 10% din populatia lumi sunt inteligenti restul suntem sclavi lor care le imbogatim pe zi ce trece

| Drimmero a răspuns:

Nu,, dar cand privesc in jur incep sa prind curaj!

| T0T a răspuns:

Nu.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

El Clasico maine,, bate Realu'?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nicio șansă.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Fii serios,, bate Realul la ei ca la fasoale maine.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mă faci să râd. E mult Real sub Barca. O să te convingi.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahahahaha... pe Barca o bate si United!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ce ironii. Ai grijă că pe voi vă batem mult mai rău decât pe Barca. Vedem mâine.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Spune-mi si mie ca mari ocazii a avut United cu Arsenal? 2 suturi pe poarta parate de Cech si golul venit dupa o faza lucrata frumos, nu zic nu. Dar noi v-am egalat din primul sut, neputandu-ne sa ne bazam pe multi jucatori importanti,, a lipsit Bellerin din defensiva. unde ne dadea pe partea lui un + de viteza, pentru ca urca mereu in ofensiva, alta era treaba cu el acolo. Stati linistiti,, pe Grove nu plecati fara 3/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Tocmai, voi ați avut doar un șut, voi chiar nu ați avut nimic, decât noroc chior. Noi am avut absențe mult mai importante.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Dacă la voi nu o să avem absențe, vă rupem. Deja văd West Ham-ul în voi acum.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Pana sa miste West Ham in fata maretului Arsenal, va baga Lukaku mortu' in teren. Ce-mi place cand ne intepam,, asta-i rivalitatea de odinioara!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Au mișcat sfinții bine rău. Chiar niciun gol tunare? Măcar mă așteptam să îl dați pe ăla de onoare.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Prima repriza sub nivelul marii si apoi din a 2-a s-a miscat putin. Mai are rost sa ma enervez? M-am enervat ani la rand,, daca mai ma enervez si pentru cupa ligii, ajung la urgente de tanar? Barem sa iesim cu vreun trofeu din toata afacerea asta, cat tanjesc eu dupa campionatul asta, sper ca esti pregatit sa saluti noua campioana a Angliei/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Lasă că o să fie ironia sorții de nu veți lua niciun trofeu iar noi vom lua cupa ligii, să vezi atunci cum o să te oftic cu acel trofeu.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Fii serios... sa ma oftici cu cupa Mikey Mouse? Barem de luati Fa Cup, dar nu cred nici asta. Cat imi doream un Arsenal-United in semi-finale, ca sa aratam cine e sefu'. Voi luati Mikey Mouse si noi luam Premier League, cel care conteaza!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu o să luați nimic, asta e ideea. O cupă e mai bună decât nimic și să fim serioși dacă ați pierdut-o asta nu înseamnă că nu e importantă.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bine bai diavolisorule, dar iti zic un lucru,, o sa aplauzi prin mai realizarea lui Arsenal! Si inca ceva, iti suna cunoscut : Giroud minutul 90?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Bulanul nu vine întotdeauna. De multe ori se întoarce și te lovește grav!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Stiu din proprie experienta,, dar ghinionul parca a urmarit-o pe Arsenal de ani intregi, Ucl ratat, campionat ratat ani la rand si multe altele.

| Mayhem666 a răspuns:

Cum spunea si August99, de ce sa mint? Da, ma consider inteligent. Uneori parca imi vine greu sa cred ca fac parte din aceeasi specie cu anumiti indivizi. Eh, n-avem ce sa facem, trebuie sa ii acceptam si pe ei, nu? Saracutii, mi-e mila de ei.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca intrebai care e prost castigai concursul - Intrebari fara raspuns.

| syd2 a răspuns:

Nici de cum, sunt cel mai prost om din lume.

Răspuns utilizator avertizat
| Superior a răspuns:

Fata de altii da, si uneori prost.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Nu ma consider nici prost dar nici inteligent de nota 10

| Dorotheea21 a răspuns:

Lasa-i pe ceilalti sa spuna despre tine ca esti inteligent, e cel mai bine asa.
NU vreau sa-mi raspunzi cu Youtube! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Dorotheea21):

Uite, nu-ti raspund cu Youtube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Consider ca este mereu loc de mai bine.

| August99 a răspuns:

De ce sa mint. da ma consider laughing

| anonim_4396 explică (pentru August99):

Si eu la fel

| AdrianVoicu a răspuns:

Da,ca o de cocos.

| Xelon a răspuns:

Nu stiu cat de inteligent sunt, dar un lucru e cert, ma consider mai inteligent ca majoritatea oamenilor.

| Juviia a răspuns:

Da

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu.

| aquarising a răspuns:

Să zicem că da, dar se poate şi mai bine lol

| COTPUTA a răspuns:

DA mama ta e proasta

| anonim_4396 explică (pentru COTPUTA):

Da, recunosc ca e