| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te consideri un geniu sau o persoana speciala?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Nu ma consider geniu, multumesc lui Dzeu ca mi-a dat atita minte cat am, imi ajunge, iar persoana speciala doresc sa fiu pentru membrii familiei mele in sensul ca mereu sa fie nevoie de mine si mereu sa-i pot ajuta.

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ma consider un..om. un simplu om... special sunt doar pentru cei ce ma iubesc, pentru altii nici nu exist...si asa cred ca e pentru toata lumea valabil

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Corect.

| T0T a răspuns:

Nu.

| J0B0MAT a răspuns:

Eu cred ca orice persoana e speciala.

| R0R0 a răspuns:

O persoana speciala

| AirănMeidăn a răspuns:

Un fulgusor special de nea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă consider ciudată.

| Dugalle a răspuns:

Nu ma consider, eu sunt un intelectual ce traieste drama filosofului secolului 21.

Nu poate sa filosofeze pentru ca moare de foame asa ca isi sacrifica sufletul ca sa mearga pe drumul " real " al matematicii, fizicii, programarii ca sa castige o paine si o palinca.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Dugalle):

Permite-mi sa-ti dau un biscuite virtual : https://basarica.files.wordpress.com/2010/07/gaura-din-biscuite.png

| Dugalle a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Nu stiu daca iti bati joc de mine sau nu. Nu imi pot da seama dar cel mai probabil, da.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Dugalle):

Da si nu.
Mi-a placut chestia cu palinca.

| Dugalle a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Ce e bun si lui Dumnezeu ii place!

Răspuns utilizator avertizat
| DumnezeuTatal a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Caine.

| Glumet a răspuns:

Nu, sunt ca oricare altul...