| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tie iti pasa de parerile altora despre tine?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Nu, chiar daca sunt pareri bune sau rele, mie tot nu imi pasa. Importanta este parerea mea despre mine, nu a celorlalti.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cine sunt acei alţii. Dacă sunt suficient de speciali, atunci da.

| Bacemi a răspuns:

Imi pasa de parerile celor pe care un comportament iresponsabil al meu ii poate afecta. Daca sunt experti intr-unul din domeniile in care vreau sa fiu bun, cele mai de pret fiind autenticitatea si demnitatea.

| katy a răspuns:

Daca mi se par constructive, tin cont de ele. daca sunt vb spuse aiurea, nu imi pasa

| Drimmero a răspuns:

Daca e o persoana importanta mie,, atunci vad unde am gresit, dar daca e alde Badea din vale si un neica nimeni iesit din autobuz, nici nu ma strofoc sa-mi pese.

| Florentina9210 a răspuns:

In niciun caz!

| justanotheruser99 a răspuns:

In general, nu prea. Sunt imuna la critica sau alt tip de opinie.

| Sociopat a răspuns:

Nu.

| Divy a răspuns:

Depinde de persoană, unele tind să mă afecteze

| Staif a răspuns:

Depinde cine este acel "altul". Daca e vorba de familie si oameni pe care ii respect, da, imi pasa. Daca sunt complet straini sau nise jeguri, desigur ca nu imi pasa.

| ℛąin a răspuns:

Nu prea. Poate doar cea a oamenilor care chiar înseamnă mult pentru mine.

| Stelian2015 a răspuns:

Nu

| Odysea a răspuns:

Sincer, nu prea.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Deloc.